Jesteśmy firmą doradczo ubezpieczeniową. W ofercie posiadamy ok. 60 produktów ubezpieczeniowych 9-ciu wiodących na polskim rynku Towarzystw. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować ubezpieczenie dla najbardziej wymagających klientów, zapewniając im bezpieczeństwo, solidność oraz korzystne warunki ubezpieczenia. Agencja Ubezpieczeniowa MDA & Consulting Daniel Kociniak powstała w 2006 roku.
        
        Profesjonalizm oraz miła i fachowa obsługa pozwoliła nam znaleźć się w czołówce największych agencji ubezpieczeniowych w naszym regionie. Jesteśmy młodym i prężnym zespołem, który za główny cel stawia sobie profesjonalną i rzetelną obsługę. Specjalizujemy się w doradztwie oraz sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych oraz ubezpieczeń dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do naszej siedziby lub prosimy o kontakt za pośrednictwem telefonu bądź formularza na naszej stronie internetowej.
       
        Agencja Ubezpieczeniowa MDA & Consulting Daniel Kociniak jest multiagencją ubezpieczeniową nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, w oparciu o ustawę z dnia 22 maja 2003r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania czynności agencyjnych potwierdzone polisą PTU, nr polisy: 9120023 Sumy ubezpieczenia: 1.500.000 euro na wszystkie zdarzenia 1.000.000 euro na jedno zdarzenie.